O nás

Predaju loveckých potrieb sa Pavol Petija venuje od r. 2008, kedy sa zamestnal ako predavač v Loveckých potrebách na Hlavnej ulici. V tom čase bola predajňa zameraná predovšetkým na nože, ďalekohľady a obranné pomôcky.

Pavol Petija

O tri roky neskôr sa stal majiteľom predajne, pričom výrazne pozmenil jej koncept. Ponuku loveckých nožov rozšíril o mnohé kvalitné značky a zameral sa tiež na predaj športových a rekreačných zbraní. Keďže majiteľ sa vo voľnom čase venuje aj zberateľstvu nožov, obchod dostal názov "Lovecké potreby DUKLA" podľa legendárneho vreckového noža vyrábaného v Česko-slovensku. 

V súčasnosti fungujeme ako výdajňa tovaru objednaného cez náš e-shop, sídlime na adrese PETIJA s.r.o., Žižkova 13, 04001 Košice. Ponúkame okrem nožov, ďalekohľadov, turistických pomôcok aj historické repliky, najmä meče, pištole, revolvery či iné stredoveké zbrane. Keďže predajňu nenavštevujú len páni, dámy si môžu vybrať drevené ručne vyrábané sošky anjelov alebo 3D drevený obraz s motívom poľovníckej chaty či tradičnej slovenskej izby.

Keďže naša spoločnosť sa orientuje primárne na zákazníka, zaručujeme Vám nielen primerané ceny tovarov, ale tiež odborné rady.Sídlo firmy:
PETIJA s.r.o.
Krupinská 12
040 01 Košice

 

Firemné údaje:
IČO: 46 206 469
IČ DPH: SK2023273373
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, Oddiel: Sro, vložka číslo 27768/V
 
Výdajňa e-shopu:
PETIJA s.r.o.
Žižkova 13
040 01 Košice